خیلی از افراد می خواهند ادامه تحصیل دهند، اما موانعی دارند. واحد الکترونیکی موانع را از میان برداشته است.

یک زن خانه دار می گوید: ده سال پیش درسم تمام شد اما بعد از ازدواج دیگر امکان درس خواندن ندارم. با وجود بچه و مشغله های خانه فکر درس خواندن را از ذهنم بیرون کردم.

یک کارمند می گوید: از زمان استخدام دیگر فرصت درس خواندن ندارم. مرخصی هایم که پر شده. نه برای کلاس می توانم مرخصی بگیرم، نه می توانم برای امتحانات وقت بگذارم.

مدیر یک شرکت هم می گوید: با این همه جلسه، با این همه امضاهای روزانه و.... چطور ادامه تحصیل دهم؟ نیاز جدی به مدرک تحصیلی دارم. اما دیگر امکانش نیست. نه وقتش را دارم، نه امکان کلاس رفتن و .....

یک بازنشسته هم می گوید: من وقت آزاد برای درس خواندن دارم. اما هم کلاس شدن با جوانان، برایم سخت است.

 

* راهکار ادامه تحصیل

اینها درد دلهای افرادی است که می خواهند درس بخوانند ولی نمی توانند. آیا راهکاری وجود دارد؟ آیا می توان در محیط خانه یا سر کار، در کلاس حاضر شد؟ پاسخ مثبت است. با پیشرفت علم و مجهز شدن دانشگاه آزاد اسلامی به فناوری های روز دنیا، همه می توانند برای ادامه تحصیل باکیفیت و به راحتی درس بخوانند.

 

* یک لپ تاپ و یا تبلت کافی است

واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی، شرایطی را فراهم کرده است تا افراد از منزل، محل کار و ... وارد کلاس درس شوند. از حضور برترین اساتید بهره ببرند و نهایتا در شهر خود، در جلسه امتحان حاضر شوند. این امکان منحصر به تهران نیست، بلکه هر شخصی در همه نقاط دنیا با دسترسی به اینترنت، می تواند از مزایای تحصیل در این دانشگاه بهره مند شوند.

اگر یک لپ تاپ و یا تبلت دارید، می توانید با یک کلیک به کلاس درس متصل شوید. حتی اگر کلاس درس را از دست دهید، می‌توانید فایل ضبط شده کلاسها را ذخیره کنید. حتی تا شب امتحان می توانید فایل کلاسها را چندبار مرور کنید.

 

* یک دانشگاه تمام الکترونیکی

یک دانشجوی واحد الکترونیکی از آغازین مرحله ثبت نام تا مرحله دفاع پایان نامه خود نیازی به مراجعه حضور به دانشگاه ندارد. حتی امتحان پایان ترم نیز در 35 حوزه مختلف و در تمامی مراکز استان ها برگزار می شود. همه اینها طعم شیرین درس خواندن باکیفیت و راحت را برای علاقمندان به تحصیل فراهم کند.

 

* تحصیل در بیش از 300 رشته کارشناسی ارشد

اگر می خواهید در کارشناسی ارشد تحصیل کنید، این دانشگاه بیش از 300 رشته درسی را ارائه می کند. هم اکنون 15000 دانشجو در این واحد مشغول تحصیلند و چندین هزار نفر در سالهای گذشته فارغ التحصیل شده اند.اگر امسال در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده اید، منتظر بمانید تا نتایج کنکور کارشناسی ارشد اعلام شود.

واحد الکترونیکی هم اکنون بزرگترین دانشگاه الکترونیکی کشور است.رشد بیش از ده برابری تعداد دانشجویان در 5 سال گذشته، نشان دهنده کیفیت بالا و اقبال جامعه دانشگاهی از این شیوه تحصیل است. طبق آخرین نظرسنجی در این دانشگاه، بیش از 40 درصد از دانشجویان به توصیه دوستان و دانشجویان قبلی، واحد الکترونیکی را انتخاب کرده اند.

* شرایط ویژه برای ورودی های 97

پس از اعلام نتایج کارشناسی ارشد، شما فرصت دارید تا به خانواده واحد الکترونیکی بپیوندید و مهر خود را با ما آغاز کنید.

ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد واحد الکترونیکی تا ساعت ۱۷ روز چهارشنبه 11 مهر تمدید شد. پذیرفته شدگان در مقطع کارشناسی ارشد که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند فرصت دارند با شرایط ویژه در واحد الکترونیکی ثبت نام نمایند. هیات رییسه واحد الکترونیکی جهت تسهیل ثبت‌نام، شرایط ویژه ای برای دانشجویان جدید الورود در نظر گرفته است. این شرایط عبارتند از:

۱- ثبت نام اولیه با پرداخت ده درصد شهریه ثابت
۲- اعطای وام قرض الحسنه با بازپرداخت ۱۸-۲۴ ماهه با کارمزد ۳ درصد
۳- اعطای وام صندوق رفاه از ترم اول
۴- اعطای ۱۵ درصد تخفیف در شهریه ثابت

واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی تلاش کرده است تا شرایط مطلوب آموزشی و مالی را برای تحصیل در دانشگاه آزاد ایجاد نماید. همچنین دانشجویان ورودی سالهای قبل نیز از تخفیف ۱۰ درصدی در شهریه ثابت و امکان دریافت وام برخوردار هستند.

* اطلاعیه های ثبت‌نام

اطلاعیه‌های ثبت نام متناسب با نیاز پذیرفته‌شدگان در سایت اطلاع رسانی خواهد شد. اطلاعیه‌های مربوط به پذیرفته‌شدگان در سال تحصیلی 98-97 از طریق لینک‌های زیر قابل دسترسی است.

اطلاعیه شماره یک

اطلاعیه شماره دو

اطلاعیه شماره سه

 

 

آنچه لازم است از واحد الکترونیکی بدانید، در کلیپهای زیر قابل دسترسی است:

معرفی واحد الکترونیکی

نظر اساتید برجسته کشوری درباره واحد الکترونیکی

نظر دانشجویان درباره واحد الکترونیکی

نمونه کلاسهای آنلاین واحد الکترونیکی

حضور کارشناسان واحد الکترونیکی در صداوسیما